07.04.2016 - KKTC'de her türlü reklam işinize çözüm sunan tek firma CMR Reklam'ın geniş ürün portföyünden dilediğinizi seçin.
Duyurular  |
Adres: Dr. Fazil Küçük Bulvarı, Sanayi Girişi, Alpet Petrol Yanı, Lefkoşa / K.K.T.C
Tel: +90 392 444 0267     Tel: +90 392 225 6814     Tel:+90 392 225 5809
e-Mail: info@cmrreklam.com
Şirket Vizyonumuz; Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Şirket Misyonumuz; 5 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Şirket Stratejimiz; CMR Şirketler Grubu’nun ana stratejisi, temel faaliyet alanlarından olan inşaat - taahhüt ve enerji sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.
TR | ENG